Reobstav unit s.r.o. | Profil společnosti
Profesionální úklidové služby firem, domácností a bytových domů. Správa a údržba nemovitostí. Stavební činnost. Kladno, Praha a okolí.
úklid, údržba, úklidové služby, údržba nemovitostí, Kladno, Praha. úklidový servis, úklid bytů, úklid domů
16367
page-template-default,page,page-id-16367,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Profil společnosti


Reobstav unit s.r.o. je rodinná firma zaměřená na úklidové služby a údržbu nemovitostí. Dále nabízíme klempířské práce a montáž PVC folií. Naším cílem je perfektně odvedená práce, dlouhodobá spolupráce a aby byl náš zákazník maximálně spokojený. Zákazník a poctivě odvedená práce je u nás vždy na prvním místě. Naše působnost je Kladno, Praha a okolí.

 

Není nám lhostejný stav životního prostředí a proto na úklidové práce používáme pouze koncentrované kvalitní a ekologické čistící prostředky od značky Kiehl. To přináší i značnou úsporu peněz a času. Pro vás to znamená menší cenu za služby. Tyto čistící prostředky nakupujeme od společnosti Hilso, která je výhradním distributorem pro ČR.

Logo Hilso

Společnost Hilso nabízí také poradenskou činnos. Vytvoření sanitačních plánů zdarma. Náhradní plnění nákupem čističů. Eko-škola

Eko škola
logo Reobstav

Rádi vás přivítáme v naší kanceláři na Kladně a nebo za vámi kamkoliv přijedeme a  vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.